هنوز پاسخی به درخواست راهپیمایی روز کارگر داده نشده است

هنوز پاسخی به درخواست راهپیمایی روز کارگر داده نشده است

1393-02-06

جمعی از تشکلات کارگری استان یزد با ارسال نامه‌ای به خبرگزاری ایلنا از استاندار این استان، صدور مجوز راهپیمایی برای برگزاری راهپیمایی در روز کارگررا خواستار شدند.

به گزارش ایلنا، این نامه که از سوی تشکلات کارگری استان یزد به نمایندگی از جامعه کارگری این استان به امضاء رسیده، آمده است: فرمانداری یزد تا کنون به درخواست کتبی برای صدور مجوز راهپیمایی روز کارگر از سوی خانه کارگر جمهوری اسلامی ایران پاسخی نداده است.

در بخش دیگری از این نامه پیرو در خواست شماره ۱۷۳۹/۹۳ مورخه ۱۷ فروردین ماه سال ۹۳ آمده است:: خانه کارگر یزد در تاریخ‌ مذکور با ارسال نامه‌ای به فرمانداری، تقاضای خود را طبق اصل ۲۷ قانون اساسی برای صدور مجوز راهپیمایی روز جهانی کارگر در یکی از سالن‌های ورزشی مرکز شهر یزد ارائه داده است اما تا لحظه ارسال این خبر واکنشی از سوی این نهاد دولتی مشاهده نشده است.

بر اساس این نامه، در خواست صدور مجوز راهپیمایی روز جهانی کارگر در اعتراض به اقدامات اخیر استکبار جهانی وبیان خواسته‌های به حق جامعه کارگری بوده که متاسفانه پاسخ کتبی وقانع کننده‌ای از سوی مسئولان داده نشده است.

در ادامه نامه تصریح شده است: جامعه کارگری این استان انتظار دارد مسئولان استانی به خواسته بحق کارگران توجه نموده و گوشه‌ای از دین خود را درمقابل ایثار وفداکاری این قشر کم توقع ادا کنند.

در پایان تشکلات کارگری استان یزد بر اهمیت روز جهانی کارگر تاکید کرده و ختاب به میر محمدی استاندار یزد آورده‌اند: استاندار محترم، از شما به عنوان نماینده عالی دولت تدبیر امید انتظار می‌رود با برگزاری اجتماع کارگران در روز جهانی کارگر در یکی از سالن‌های مرکز شهر موافقت نموده وزمینه رضایت کارگران همیشه در صحنه را فراهم سازید.

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...