کشته شدن ۱۵ کارگر ایرانی در حال پیگیری است

کشته شدن ۱۵ کارگر ایرانی در حال پیگیری است

1392-09-23

«موضوع کشته شدن کارگران ایرانی از سوی مقام‌های مسئول در حال پیگیری است / ساخت خط لوله در خاک عراق از سوی بخش خصوصی (پیمانکاران ایرانی) انجام می‌شود و شرکت ملی گاز ایران در این پروژه مسئولیتی ندارد».

مدیر عامل شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران با اشاره به کشته شدن ۱۸ کارگر ایرانی و عراقی می‌گوید این موضوع از سوی مقام‌های مسئول در حال پیگیری است.

به گزارش ایلنا، «علیرضا غریبی» در خصوص وقوع این حادثه تروریستی گفته است: ساخت خط لوله در خاک عراق از سوی بخش خصوصی (پیمانکاران ایرانی) انجام می‌شود و شرکت ملی گاز ایران در این پروژه مسئولیتی ندارد.

وی در ادامه تصریح کرده است: این حادثه تروریستی از سوی مقام‌های مسئول در حال پیگیری است تا با مذاکره با مقام‌های عراقی از جمله وزیر برق این کشور، موضوع حل و فصل شود.

گفتنی است  ۱۵ کارگر ایرانی به همراه سه کارگر عراقی  روز گذشته (٢٢ آذر ماه) هنگامی که در حال خاک‌برداری برای کشیدن لوله‌های گاز بودند، مورد حمله افراد مسلح نا‌شناس قرار گرفتند و کشته شدند.

بر اساس گزارش‌های رسیده، گروه تروریستی با استفاده از سه خودرو به کارگران فعال که در حال حفر شیاری برای لوله گذاری بودند، تیراندازی کردند.

گفتنی است شبکه خبری المیادین به نقل از یک منبع مطلع عراقی گزارش داده است که ایرانیان کشه شده از کارکنان وزارت نفت ایران بوده‌اند.

 

منبع: ایلنا

 

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...